Dzień Dziecka z TOYOTA Łódź!

Sobota w stacji TOYOTA Łódź nie była zwykłym dniem sprawili to uczestnicy Dnia Dziecka, który zorganizowaliśmy wspólnie z Toyotą. Podczas tego dnia nasi goście mogli uczestniczyć w zabawach konkursowych zorganizowanych specjalnie dla nich na Dzień Dziecka.

Przed rozpoczęciem rywalizacji uczestnicy zawodów mogli zwiedzić salon i zobaczyć pracę stacji dealerskiej od podszewki.

Przygotowane przez nas zabawy i konkurencje zaskoczyły naszych gości. Szczególnie dużo emocji dostarczyła trasa OFF-ROADowa, którą trzeba było pokonać z zawiązanymi oczami, a kolega z fotela obok podpowiadał, w którą stronę jechać.  Dużym wyzwanie dla Ojców i ich pociech było przypięcie fotelika samochodowego na tylnej kanapie TOYOTY VERSO. Okazało się również, że konkurencja ECO DRIVINGU najnowszym modelem TOYOTY AURIS HSD, w której na wyznaczonej trasie trzeba było spalić jak najmniej paliwa nie była łatwa i prosta.  Podczas konkurencji wymiany koła zawodnicy w dużym skupieniu i powadze wymieniali koło w samochodzie. Rodzinne zespoły mogły uczestniczyć w jeździe na czas TOYOTĄ PRIUS na konsoli Xbox 360 oraz rozegrać mecz PING-PONGA. Na koniec wszyscy uczestniczyli w pokazie z udzielania I pomocy.

Zwycięzcami zostali Pan Krzysztof Pawlak razem z synem, który uzyskał najlepsze wyniki w trzech konkurencjach otrzymał samochód TOYOTA AURIS z pełnym bakiem na weekend!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy naszym partnerom bez których nie było by tej imprezy: Firma „Słoń”, Wydawnictwo Ładne Halo,  ZPM GROT, PCK i Baby Club Cafe Klubokawiarnia.

Foto: P.Skrzypek ;  M.Stróżyńska