Jest nam niezmiernie miło poinformować iż nasza Fundacja objęła patronat medialny nad targami Kid`s Biz Fair 2015!

2015-05-11BANER 558x162 - strefa ojca KBF

Kid’s Biz Fair to biznesowe spotkanie przedsiębiorców działających w branży dziecięcej, podczas którego zostaną zaprezentowane produkty, a zwłaszcza nowości z branży. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 150 wystawców (Producentów, Hurtowników, Importerów) z kraju i Europy.

Kid’s Biz Fair to projekt, który zrodził się po wnikliwej analizie rynku branży dziecięcej w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów z targów detalicznych (B2C) „Mama, Tata i Ja” postanowiliśmy zorganizować dwa dni biznesowe dla LIDERÓW RYNKU BRANŻY DZIECIĘCEJ – Producentów, Hurtowników, Importerów oraz nowych obiecujących firm wkraczających w ten biznes.

Ta impreza to doskonała okazja, by pozyskać nowych partnerów handlowych, podpisać nowe kontrakty, wymienić doświadczenia. Podczas targów odbędą się również szkolenia oraz warsztaty dla firm działających w branży dziecięcej, które pomogą zdobyć cenna wiedzę w rozwoju biznesu oraz zadać nurtujące pytania doświadczonym trenerom i prelegentom.

Odwiedzający targi Kid’s Biz Fair to osoby podejmujące lub mające wpływ na decyzje o hurtowych zakupach artykułów z branży dziecięcej, m.in.: właściciele i menadżerowie sklepów artykułów dziecięcych, sklepów z zabawkami, importerzy, hurtownicy, sklepy sieciowe, sklepy internetowe, kierownicy żłobków, przedszkoli oraz szpitali i oddziałów położniczych.

Targi Kid’s Biz Fair zostały podzielone na IV sektory tematycznie:

1. Gry i zabawki

2. Karmienie, pielęgnacja i higiena

3. Odzież i obuwie (w tym również odzież dla kobiet w ciąży i matek karmiących)

4. Wyposażenie (w tym wózki, foteliki, meble itp.)

Podczas Targów odbędą się kontraktacje na Dzień Dziecka prowadzone przez hurtownię Aico we współpracy z firmą Marko.

index