Kid’s Biz Fair 26-27 sierpnia w EXPO XXI w Warszawie

FACEBOOK KBF

Targi KBF – najważniejsze wydarzenie branży dziecięcej! 

 

Dogodny termin, prestiżowa lokalizacja, najnowsze trendy, ciekawi goście, wartościowe szkolenia i warsztaty -  to tylko najważniejsze z licznych atutów tegorocznej edycji Kid’s Biz Fair, która odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia w EXPO XXI w Warszawie.

 

Kid’s Biz Fair to unikalne biznesowe spotkanie dedykowane przedsiębiorcom działającym w branży dziecięcej. Jest to jednocześnie największe wydarzenie sektora zabawkarskiego i dziecięcego w Polsce o charakterze międzynarodowej platformy biznesowej.

Podczas tegorocznej, IV edycji, na ponad 1800 m2 swojenajnowsze propozycje, produkty oraz akcesoria dla dzieci i niemowląt zaprezentuje ponad 150 wystawców z Polski i ze świata. Są wśród nich czołowi międzynarodowi producenci, hurtownicy oraz dystrybutorzy, a także przedsiębiorcy znani na rynkach lokalnych. Uczestnictwo w Targach potwierdzili reprezentanci: Ukrainy, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Pakistanu i Chin.

 

Dogodny termin, atrakcyjna lokalizacja, specjalne ceny

 

Tegoroczna edycja to także odsłona Targów w nowej, bardziej atrakcyjnej formule. W odpowiedzi na oczekiwania naszych partnerów biznesowych postanowiliśmy przede wszystkim zmienić termin
i lokalizację wydarzenia. Termin Targów – koniec sierpnia – został wybrany z myślą o kontraktacjach gwiazdkowych, dzięki którym odwiedzający będą mogli poznać w jednym miejscu i czasie najlepsze pomysły na prezenty świąteczne i zamówić towary po atrakcyjnych, specjalnie przygotowanych na Targi cenach. Na miejsce naszych Targów wybraliśmy halę wystawienniczą EXPO XXI – doskonale zlokalizowany, jeden z najnowocześniejszych obiektów targowych w Polsce.

 

Różnorodność asortymentu  

 

W edycji 2015 stawiamy także na innowacyjność – podczas Targów zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w branży. Wprowadziliśmy ponadto nowy podział na sektory, który zapewni ogromną różnorodność i szeroki wachlarz produktów, prezentowanych w siedmiu kategoriach: zabawki indoor/zabawki outdoor, meble i tekstylia, odzież i obuwie, edukacja, higiena, eko, ciąża
i okres niemowlęcy.

 

Unikalne szkolenia i spotkania przedsiębiorców

 

Podczas Kid’s Biz Fair odbędą się również konferencje, warsztaty oraz certyfikowane szkolenia
dla przedstawicieli firm działających w branży dziecięcej. Nasi eksperci podzielą się wiedzą
i doświadczeniem oraz przedstawią najnowsze trendy w zakresie efektywnego prowadzenia biznesu.

 

W tym roku będzie także mieć miejsce specjalne wydarzenie – Gala Kid’s Biz Awards. To ekskluzywny biznes mixer, w którym wezmą udział przedstawiciele najlepszych firm z branży, a którego istotą jest stworzenie rankingu oraz wyłonienie najlepszych artykułów i akcesoriów dla niemowląt
i dzieci.

 

Morze korzyści dla każdego

 

Wśród najważniejszych korzyści dla wystawców i odwiedzających warto wymienić: poznanie najnowszych trendów w branży, wymianę wiedzy z profesjonalistami, udział w konferencjach
i szkoleniach branżowych, nawiązanie kontaktów z polskimi i zagranicznymi producentami, dystrybutorami, przedstawicielami sklepów, hurtowni i ośrodków edukacyjnych, a także możliwość negocjacji cen na zamówienia produktowe przed okresem świątecznym.

 

Zadbaj o swój biznes, odwiedź stronę www.kidsbizfair.com, zakup bilet i zapisz termin naszych Targów w kalendarzu. Obecność obowiązkowa!

 

Kid’s Biz Fair 26-27.08.2015, EXPO XXI, Warszawa

Więcej informacji znajdą Państwo na: www.kidsbizfair.com oraz  www.facebook.com/KidsBizFair

->>Zobacz Konferencje i Certyfikowane Szkolenia KBF<<-