Paczka aplikacji – Edukacja dla Dzieci

Przechwytywanie

 

 

 

 

 

Zestaw 7 aplikacji dla dzieci, w tym najpopularniejsze w Polsce aplikacje do nauki alfabetu „Alfabet dla Dzieci” oraz liczb „Cyferki dla Dzieci”.

 Przechwytywanie4

Przechwytywanie5

ALFABET DLA DZIECI
Aplikacja jest przeznaczona dla wszystkich dzieci, które zaczynają swoją przygodę z polskim alfabetem. Każda litera została zilustrowana czterema wyrazami, spośród których jeden jest animowany i wzbogacony o charakterystyczny dla danego przedmiotu dźwięk. Połączenie skojarzenia liter z obrazkami oraz z nagraniem polskiego lektora to bardzo skuteczna metoda na szybką i przyjemną naukę alfabetu.

ANIMOWANE PUZZLE DLA DZIECI
Animowane Puzzle dla Dzieci to nowa atrakcyjna gra dla dzieci. Zabawa z aplikacją to łatwe i szybkie poruszanie się między wieloma planszami, kolorowe animowane obrazy i realistyczne dźwięki.

GRY DLA DZIECI
Gry dla Dzieci to polskojęzyczna aplikacja edukacyjna. Zawiera zbiór gier w kategorii memo, które rozwijają spostrzegawczość oraz umiejętność logicznego myślenia. Zabawa z aplikacją ćwiczy pamięć oraz doskonali zdolność koncentracji. Do wyboru jest 6 gier, które polegają na zapamiętywaniu i odtwarzaniu w odpowiedniej kolejności sekwencji dźwięków i obrazków.

CYFERKI DLA DZIECI
Chcesz nauczyć swoje dziecko cyfr od 1 do 10? Z naszą aplikacją to bardzo proste. Twoje dziecko używając aplikacji będzie umiało bez problemu powiedzieć, pokazać na palcach a nawet napisać cyfry. Najpierw Twoje dziecko może poznać wszystkie dziesięć cyfr, wykonując proste zadania.
Potem może nauczyć się pisać cyfry, używając do tego specjalnych szablonów.

ZABAWY DLA DZIECI
Rozpoznawanie kolorów, liczenie i zbijanie baniek mydlanych, układanie puzzli, odgadywanie odgłosów zwierząt to tylko kilka z gier, które znalazły się w aplikacji. Zabawy dla Dzieci składają się z piętnastu interaktywnych gier edukacyjnych dla najmłodszych.

MOJE PIERWSZE SŁOWA
Program zawiera 88 dużych, kolorowych kart uporządkowanych w 11 kategoriach oraz 4 gry, dzięki którym Twoje dziecko może w łatwy i przyjemny sposób utrwalić swoją wiedzę. Są to zgadywanki, w których dziecko zbiera punkty za każdą poprawną odpowiedź.

ZABAWA W CHOWANEGO
Dzięki naszej aplikacji twoje dziecko odkryje krok po kroku świat dźwięków i odpowiadające im postacie lub przedmioty. Zabawa w chowanego to interaktywna gra edukacyjna dla najmłodszych.

 

podgląd aplikacji w AppStore: Paczka aplikacji  - Edukacja dla Dzieci

 

Kupując paczkę oszczędzasz 30%! Jeśli posiadasz już aplikację, która jest w pakiecie, cena zostanie automatycznie obniżona.

 

Przechwytywanie3

 

 

 

 

 

 

Przechwytywanie1

Przechwytywanie2