Warsztaty

WARTATY małe

BRAK WOLNYCH

 

Serdecznie zapraszamy tatusiów z dziećmi na bardzo interesujące warsztaty.

 

Odwiedzimy wydawnictwo książek dla dzieci Ładne Halo oraz Pracownie Ceramiki Artystycznej Indygo!

 

 

ładne halo2Nasze warsztaty rozpoczniemy od wizyty w wydawnictwie książek dla dzieci Ładne Halo.

Nawet nie spodziewacie się jak dziwne i różne mogą być książki ilustrowane, jak dużo jest ich rodzajów i na jak wiele sposobów można z nich korzystać. Opowiemy o tym jak powstają książki i obejrzymy stos nietypowych przykładów, a na końcu tatusiowie z dziećmi stworzą wspólnie własną książkę.

Jednocześnie zapraszamy na „Mały kiermasz książek z tatą w tytule”! Specjalną ofertę książek ilustrowanych podejmujących ojcowskie tematy przygotuje księgarnia Małe Książki www.maleksiazki.pl

 

logoNastępnie przejdziemy do Pracowni Ceramiki Artystycznej Indygo.

W czasie zajęć ojciec z dzieckiem pozna możliwości różnych rodzajów gliny, nauczą się lepić i zdobić ceramikę. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci od 3roku życia. Ugniatanie, odciskanie rozwija ich aktywność oraz przygotowuje grafomotorycznie. Praca z gliną wpływa na harmonijny rozwój dzieci, wycisza, uczy skupienia, pozwala na całkowitą koncentrację na przedmiocie działania. Rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, ekspresję twórczą i przede wszystkim jest wspaniałą zabawą. Glina jest wdzięcznym materiałem, z którego każdemu wychodzą ciekawe prace. Prowadzący zapewnia materiały(glina, narzędzia, fartuchy). Wykonane prace stają się własnością uczestników.

Warsztaty te pomagają w budowanie, utrwalaniu i pielęgnowaniu więzi emocjonalnej między ojcem, a dzieckiem.

 

Data: 16.03.2013
Miejsce:  Łódź, ul. Piotrkowska 138/140 (dawna Fabryka Ramischa, obecnie Off Piotrkowska)
Godziny: od 11:30 do ok. 14:00
Koszt: 70zł=45zł(ojciec)+25zł(dziecko); Uwaga, Fundacja Strefa Ojca ponosi koszt za udział ojców. Płacisz tylko za dziecko!
Ilość miejsc ograniczona!

Zgłoszenia i pytania dot. warsztatów prosimy wysyłać na:

kontakt@strefaojca.pl

f ff _MG_7286 IMG_0461 IMG_7780 indygo2