Z okazji dnia Ojca 20.06.2015 r. w Łodzi! Szkolenie – ZARZĄDZANIE SYTUACJĄ KRYZYSOWĄ

ra ra1

Tematyka:

Szkolenie jest odpowiedzią na problemy dnia codziennego i zagrożenia jakie mogą nas spotkać.

Nauczymy ojców jak reagować odpowiednio do sytuacji.

Przeszkolimy jak używać ciała jako broni i racjonalnie analizować sytuacje.

Szkolenie otwiera cykl regularnych spotkań mających na celu zwiększenie sprawności, świadomości i realnych umiejętności ojców oraz ich dzieci.

Dla kogo?

Ojcowie z dziećmi w przedziale wiekowym 7-10 lat ( optymalny wiek)

Gdzie:

Siedziba GKMA w Łodzi

Kiedy:

20.06.2015 godzina 10.00 – ok. 13.00

Koszt:

100 PLN/para ojciec + dziecko, dodatkowe dziecko 30 PLN. Wpłata na konto fundacji z dopiskiem darowizna na cele statutowe.

mBank 57 1140 2017 0000 4802 1296 308

UWAGA!
Rezerwacja miejsca nastąpi po przesłaniu potwierdzenia dokonania przelewu na adres:

kontakt@strefaojca.pl

Przed dokonaniem przelewu upewnij sie telefonicznie(535 528 173) bądź mailowo(kontakt@strefaojca.pl) czy są jeszcze wolne miejsca.

Kto:

rogowski.jpg    gkma

Jarosław Rogowski www.jrogowski.com & www.gkma.pl

Założyciel GKMA. Jest członkiem rady metodycznej GKMA, gdzie jest odpowiedzialny za dobór technik oraz metod treningowych. Współtwórca Centralnego Ośrodka Szkoleniowego GKMA. Ma czternastoletni staż w systemie Krav Maga, jest także trenerem instruktorów tego systemu. Posiada stopień ekspert II Krav Maga (czarny pas drugiego stopnia), który jako jeden z nielicznych uzyskał w Netanii, w izraelskiej stolicy systemu. Jarosław Rogowski prowadzi specjalistyczne szkolenia w kraju oraz za granicą, przekazując swoją wiedzę jednostkom wojskowym, policyjnym, firmom oraz osobom cywilnym. Regularnie podnosi poziom swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach w Izraelu. Współpracuje z najlepszymi szkołami walki w kraju i na świecie oraz ze specjalistami w dziedzinie psychologii, a także antyterroryzmu. Ponadto posiada doświadczenie w takich sztukach i systemach jak: boks, zapasy, mma, muay thay, sambo, arnis. Posiada uprawnienia instruktorskie Brazilian Jiu Jitsu oraz MMA. Jaroslaw Rogowski jest jednym z pierwszych Polaków, którzy mieli zaszczyt ćwiczyć w słynnym klasztorze Shaolin. Szanuje wszystkie systemy i sporty walki. Prowadzi szkolenia personalne w Centrum Treningu Personalnego GKMA w Warszawie oraz Łodzi. Założyciel i Master Head Instruktor Global Krav Maga Academy.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

 

ZAPRASZAMY

kidnap